EKMM451VRT901MB65T
Product Overview
Part Number: EKMM451VRT901MB65T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 900UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VRT901MB65T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
64 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VRT901MB65T
Part Number EKMM451VRT901MB65T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 900UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant