EKMM451VSD681MA65T
Product Overview
Part Number: EKMM451VSD681MA65T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VSD681MA65T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VSD681MA65T
Part Number EKMM451VSD681MA65T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant