BZX79-B9V1,113
Product Overview
Part Number: BZX79-B9V1,113
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Datasheets: BZX79-B9V1,113.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of BZX79-B9V1,113
Part Number BZX79-B9V1,113 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3315694 pcs Data sheet BZX79-B9V1,113.pdf
Related Products
BZX79-B7V5,143
BZX79-B7V5,143
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2
In stock: 2955089 pcs
Download: BZX79-B7V5,143.pdf
RFQ
BZX79-C10,133
BZX79-C10,133
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Download: BZX79-C10,133.pdf
RFQ
BZX79-B9V1,133
BZX79-B9V1,133
Description: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Download: BZX79-B9V1,133.pdf
Download: BZX79-B7V5,113.pdf
BZX79-B8V2,113
BZX79-B8V2,113
Description: DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2
Download: BZX79-B8V2,113.pdf
Download: BZX79-B8V2,133.pdf
Description: DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Download: BZX79-C11,113.pdf
BZX79-B9V1,143
BZX79-B9V1,143
Download: BZX79-B9V1,143.pdf