BZX79-B8V2,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BZX79-B8V2,113
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2
Datasheets: BZX79-B8V2,113.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of BZX79-B8V2,113
Part Number BZX79-B8V2,113 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2860832 pcs Data sheet BZX79-B8V2,113.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BZX79-C10,113
BZX79-C10,113
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
In stock: 677371 pcs
Download: BZX79-C10,113.pdf
RFQ
BZX79-B9V1,143
BZX79-B9V1,143
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Download: BZX79-B9V1,143.pdf
RFQ
Download: BZX79-B9V1,113.pdf
BZX79-B8V2,143
BZX79-B8V2,143
Description: DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2