BZX79-B7V5,113
Product Overview
Part Number: BZX79-B7V5,113
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2
Datasheets: BZX79-B7V5,113.pdf
  • Message
Specifications of BZX79-B7V5,113
Part Number BZX79-B7V5,113 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3673474 pcs Data sheet BZX79-B7V5,113.pdf
Related Products
BZX79-B75,113
BZX79-B75,113
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 75V 400MW ALF2
In stock: 3390543 pcs
Download: BZX79-B75,113.pdf
RFQ
BZX79-B7V5,143
BZX79-B7V5,143
Manufacturers: Nexperia
Download: BZX79-B7V5,143.pdf
RFQ
BZX79-B9V1,113
BZX79-B9V1,113
Description: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Download: BZX79-B9V1,113.pdf