BZX79-B8V2,133
Product Overview
Part Number: BZX79-B8V2,133
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2
Datasheets: BZX79-B8V2,133.pdf
  • Message
Specifications of BZX79-B8V2,133
Part Number BZX79-B8V2,133 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3228538 pcs Data sheet BZX79-B8V2,133.pdf
Related Products
BZX79-B9V1,113
BZX79-B9V1,113
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
In stock: 3315694 pcs
Download: BZX79-B9V1,113.pdf
RFQ
BZX79-B75,143
BZX79-B75,143
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 75V 400MW ALF2
Download: BZX79-B75,143.pdf
RFQ
BZX79-B8V2,113
BZX79-B8V2,113
Description: DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2
Download: BZX79-B8V2,113.pdf
BZX79-B7V5,133
BZX79-B7V5,133
Download: BZX79-B7V5,133.pdf
Download: BZX79-B7V5,113.pdf