256MHBS45K2J
Product Overview
Part Number: 256MHBS45K2J
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL
Datasheets: 256MHBS45K2J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
61 pcs
  • Message
Specifications of 256MHBS45K2J
Part Number 256MHBS45K2J Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant