256DCN2R7Q
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
256DCN2R7Q Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 256DCN2R7Q
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP 25F -10%, +30% 2.7V T/H
Datasheets: 256DCN2R7Q.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 256DCN2R7Q
Part Number 256DCN2R7Q Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP 25F -10%, +30% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 19077 pcs Data sheet 256DCN2R7Q.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2568-MSO
2568-MSO
Manufacturers: B&K Precision
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 2 CHANNEL MIXED
In stock: 29 pcs
Download: 2568-MSO.pdf
RFQ
Manufacturers: B&K Precision
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 4 CHANNEL MIXED
In stock: 27 pcs
Download: 2569-MSO.pdf
RFQ
2567.0
Manufacturers: On-Shore Technology, Inc.
Description: JUMPER CROSS FOR TERMINAL BLOCK
In stock: 111967 pcs
Download: 2567.0.pdf
2568
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 2 CHANNEL DIGIT
In stock: 44 pcs
Download: 2568.pdf
256MHBS45K2J
256MHBS45K2J
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL
Download: 256MHBS45K2J.pdf
Manufacturers: Greenlee Communications
Description: 12VDC CAR ADAPTER
Download:
256MHBS40K2JA
256MHBS40K2JA
Description: CAP FILM 25UF 10% 700VDC RADIAL
Download: 256MHBS40K2JA.pdf
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 4 CHANNEL DIGIT