256MHBS40K2JA
Product Overview
Part Number: 256MHBS40K2JA
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP FILM 25UF 10% 700VDC RADIAL
Datasheets: 256MHBS40K2JA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
81 pcs
  • Message
Specifications of 256MHBS40K2JA
Part Number 256MHBS40K2JA Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP FILM 25UF 10% 700VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6345 pcs Data sheet 256MHBS40K2JA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
256PHB250K4J
256PHB250K4J
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 25UF 10% 250VDC RAD 4LD
In stock: 7761 pcs
Download: 256PHB250K4J.pdf
RFQ
2568-MSO
2568-MSO
Manufacturers: B&K Precision
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 2 CHANNEL MIXED
In stock: 29 pcs
Download: 2568-MSO.pdf
RFQ
Manufacturers: B&K Precision
Description: 300 MHZ, 2 GSA/S 4 CHANNEL MIXED