MAL212310151E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212310151E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212310151E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 150UF 35V 20% AXIAL
Datasheets: MAL212310151E3.pdf
  • Message
Specifications of MAL212310151E3
Part Number MAL212310151E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 150UF 35V 20% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant