MAL212310101E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212310101E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212310101E3
Manufacturer/Brand: Angstrohm / Vishay
Product description CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Datasheets: MAL212310101E3.pdf
  • Message
Specifications of MAL212310101E3
Part Number MAL212310101E3 Manufacturer Vishay BC Components
Description CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant