MAL212310101E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212310101E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212310101E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Datasheets: MAL212310101E3.pdf
  • Message
Specifications of MAL212310101E3
Part Number MAL212310101E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5769 pcs Data sheet MAL212310101E3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MAL212310109E3
MAL212310109E3
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP ALUM 10UF 35V 20% AXIAL
In stock: 3634 pcs
Download: MAL212310109E3.pdf
RFQ
MAL212310101E3
MAL212310101E3
Manufacturers: Vishay BC Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL