MAL212310151E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212310151E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212310151E3
Manufacturer/Brand: Angstrohm / Vishay
Product description CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Datasheets: MAL212310151E3.pdf
  • Message
Specifications of MAL212310151E3
Part Number MAL212310151E3 Manufacturer Vishay BC Components
Description CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4228 pcs Data sheet MAL212310151E3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MAL212310159E3
MAL212310159E3
Manufacturers: Vishay BC Components
Description: CAP ALUM 15UF 20% 35V AXIAL