B82432A1102K000
EPCOSEPCOS
B82432A1102K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432A1102K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 1UH 600MA 280 MOHM SMD
Datasheets: B82432A1102K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of B82432A1102K000
Part Number B82432A1102K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 1UH 600MA 280 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant