B82432A1103K000
EPCOSEPCOS
B82432A1103K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432A1103K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM
Datasheets: B82432A1103K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82432A1103K000
Part Number B82432A1103K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant