B82432A1102J000
EPCOSEPCOS
B82432A1102J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432A1102J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM
Datasheets: B82432A1102J000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82432A1102J000
Part Number B82432A1102J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant