B82422T3820J000
EPCOSEPCOS
B82422T3820J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82422T3820J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 82NH 450MA 260 MOHM
Datasheets: B82422T3820J000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
6000 pcs
  • Message
Specifications of B82422T3820J000
Part Number B82422T3820J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 82NH 450MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant