B43511C5108M87
Product Overview
Part Number: B43511C5108M87
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43511C5108M87.pdf
Reference Price (In US Dollars)
112 pcs
  • Message
Specifications of B43511C5108M87
Part Number B43511C5108M87 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant