B43511C5108M000
EPCOSEPCOS
B43511C5108M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B43511C5108M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43511C5108M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of B43511C5108M000
Part Number B43511C5108M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant