B43511C4827M87
Product Overview
Part Number: B43511C4827M87
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Datasheets: B43511C4827M87.pdf
Reference Price (In US Dollars)
132 pcs
  • Message
Specifications of B43511C4827M87
Part Number B43511C4827M87 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant