B43511C5477M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B43511C5477M007
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43511C5477M007.pdf
Reference Price (In US Dollars)
132 pcs
  • Message
Specifications of B43511C5477M007
Part Number B43511C5477M007 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant