RCP0505B100RGEC
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B100RGEC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RCP0505B100RGEC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
Datasheets: RCP0505B100RGEC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of RCP0505B100RGEC
Part Number RCP0505B100RGEC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 63368 pcs Data sheet RCP0505B100RGEC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RCP0505B100RGS3
RCP0505B100RGS3
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
In stock: 91474 pcs
Download: RCP0505B100RGS3.pdf
RFQ
RCP-69
RCP-69
Manufacturers: Essentra Components
Description: CARD EJECTOR WHITE 3/32"
Download: RCP-69.pdf
RFQ
RCP0505B100RGEB
RCP0505B100RGEB
Manufacturers: Dale / Vishay
Download: RCP0505B100RGEB.pdf
RCP0505B100RGS6
RCP0505B100RGS6
Download: RCP0505B100RGS6.pdf
RCP-89
RCP-89
Download: RCP-89.pdf
RCP0505B100RGEA
RCP0505B100RGEA