IMC1812BN1R2J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN1R2J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN1R2J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
Datasheets: IMC1812BN1R2J.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN1R2J
Part Number IMC1812BN1R2J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant