IMC1812BN181K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN181K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN181K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM
Datasheets: IMC1812BN181K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN181K
Part Number IMC1812BN181K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant