IMC1812BN1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN1R0K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN1R0K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
Datasheets: IMC1812BN1R0K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN1R0K
Part Number IMC1812BN1R0K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant