IMC1812BN180K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN180K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN180K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: IMC1812BN180K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of IMC1812BN180K
Part Number IMC1812BN180K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant