ILSB0805ER4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0805ER4R7K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER4R7K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD
Datasheets: ILSB0805ER4R7K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER4R7K
Part Number ILSB0805ER4R7K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant