ILSB0805ER47NM
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0805ER47NM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER47NM
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM
Datasheets: ILSB0805ER47NM.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER47NM
Part Number ILSB0805ER47NM Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant