ILSB0805ER3R9K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0805ER3R9K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER3R9K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM
Datasheets: ILSB0805ER3R9K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER3R9K
Part Number ILSB0805ER3R9K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant