ILSB0805ER3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0805ER3R3K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER3R3K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 3.3UH 30MA 800 MOHM
Datasheets: ILSB0805ER3R3K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER3R3K
Part Number ILSB0805ER3R3K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 3.3UH 30MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant