IHSM7832EB471L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832EB471L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 470UH 740MA 1.1 OHM
Datasheets: IHSM7832EB471L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832EB471L
Part Number IHSM7832EB471L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 470UH 740MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant