IHSM7832EB2R7L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832EB2R7L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 2.7UH 8.2A 16 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832EB2R7L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832EB2R7L
Part Number IHSM7832EB2R7L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 2.7UH 8.2A 16 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant