IHSM7832EB331L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832EB331L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM
Datasheets: IHSM7832EB331L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832EB331L
Part Number IHSM7832EB331L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant