IHSM7832EB330L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832EB330L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 33UH 3A 84 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832EB330L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832EB330L
Part Number IHSM7832EB330L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 33UH 3A 84 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant