MLP102M200EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLP102M200EB0D
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Datasheets: MLP102M200EB0D.pdf
  • Message
Specifications of MLP102M200EB0D
Part Number MLP102M200EB0D Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant