MLP102M200EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP102M200EB0C Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLP102M200EB0C
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Datasheets: MLP102M200EB0C.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of MLP102M200EB0C
Part Number MLP102M200EB0C Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant