MLP111M450EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP111M450EK1C Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLP111M450EK1C
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 110UF 20% 450V FLATPACK
Datasheets: MLP111M450EK1C.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Stock Condition 994 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
  • Message
Specifications of MLP111M450EK1C
Part Number MLP111M450EK1C Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 110UF 20% 450V FLATPACK Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant