MLP111M450EK1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP111M450EK1A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLP111M450EK1A
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 110UF 20% 450V FLATPACK
Datasheets: MLP111M450EK1A.pdf
  • Message
Specifications of MLP111M450EK1A
Part Number MLP111M450EK1A Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 110UF 20% 450V FLATPACK Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant