381LX470M400J202
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX470M400J202 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX470M400J202
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Datasheets: 381LX470M400J202.pdf
  • Message
Specifications of 381LX470M400J202
Part Number 381LX470M400J202 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant