381LX393M016K042
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX393M016K042 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX393M016K042
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Datasheets: 381LX393M016K042.pdf
  • Message
Specifications of 381LX393M016K042
Part Number 381LX393M016K042 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant