381LX393M010J052
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX393M010J052 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX393M010J052
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 39000UF 20% 10V SNAP
Datasheets: 381LX393M010J052.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of 381LX393M010J052
Part Number 381LX393M010J052 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 39000UF 20% 10V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant