381LX471M080H202
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M080H202 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M080H202
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 80V SNAP
Datasheets: 381LX471M080H202.pdf
  • Message
Specifications of 381LX471M080H202
Part Number 381LX471M080H202 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant