381LX471M160J022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M160J022 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M160J022
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Datasheets: 381LX471M160J022.pdf
  • Message
Specifications of 381LX471M160J022
Part Number 381LX471M160J022 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant