381LX471M200H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M200H032 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M200H032
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Datasheets: 381LX471M200H032.pdf
  • Message
Specifications of 381LX471M200H032
Part Number 381LX471M200H032 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant