381LX471M200J022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M200J022 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M200J022
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Datasheets: 381LX471M200J022.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 381LX471M200J022
Part Number 381LX471M200J022 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant