PS30-103R-P
Copal ElectronicsCopal Electronics
PS30-103R-P Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PS30-103R-P
Manufacturer/Brand: Copal Electronics
Product description PRES SWITCH W/GAUGE PNP OPEN COL
Datasheets: 1.PS30-103R-P.pdf2.PS30-103R-P.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 646 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Message
Specifications of PS30-103R-P
Part Number PS30-103R-P Manufacturer Copal Electronics
Quantity Available 646 pcs Data sheet 1.PS30-103R-P.pdf2.PS30-103R-P.pdf
Related Products
PS30-10MC1BR100K
PS30-10MC1BR100K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 30MM