PS30-103R-N
Copal ElectronicsCopal Electronics
PS30-103R-N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PS30-103R-N
Manufacturer/Brand: Copal Electronics
Product description PRES SWITCH W/GAUGE NPN OPEN COL
Datasheets: 1.PS30-103R-N.pdf2.PS30-103R-N.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 662 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
  • Message
Specifications of PS30-103R-N
Part Number PS30-103R-N Manufacturer Copal Electronics
Quantity Available 662 pcs Data sheet 1.PS30-103R-N.pdf2.PS30-103R-N.pdf
Related Products
PS30-102R-N
PS30-102R-N
Manufacturers: Copal Electronics
Description: PRES SWITCH W/GAUGE NPN OPEN COL
In stock: 775 pcs
Download: PS30-102R-N.pdf
RFQ
PS3-2US(01)
PS3-2US(01)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN PLUG-IN 150A FEMALE
In stock: 4977 pcs
Download: PS3-2US(01).pdf
RFQ
PS30-10PB10AR10K
PS30-10PB10AR10K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM