PS30-102R-P
Copal ElectronicsCopal Electronics
PS30-102R-P Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PS30-102R-P
Manufacturer/Brand: Copal Electronics
Product description PRES SWITCH W/GAUGE PNP OPEN COL
Datasheets: 1.PS30-102R-P.pdf2.PS30-102R-P.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 649 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of PS30-102R-P
Part Number PS30-102R-P Manufacturer Copal Electronics
Quantity Available 649 pcs Data sheet 1.PS30-102R-P.pdf2.PS30-102R-P.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PS3-2US/12S/16S
PS3-2US/12S/16S
Manufacturers: Hirose
Description: CONNECTOR PLUG HIGH CURRENT
In stock: 2965 pcs
Download: PS3-2US/12S/16S.pdf
RFQ
PS30-102R-N
PS30-102R-N
Manufacturers: Copal Electronics
Description: PRES SWITCH W/GAUGE NPN OPEN COL
In stock: 775 pcs
Download: PS30-102R-N.pdf
RFQ
PS30-10MC4BR10K
PS30-10MC4BR10K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM