PS30-10PA1BR10K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PS30-10PA1BR10K
Manufacturer/Brand: BI Technologies / TT Electronics
Product description SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM
Datasheets: PS30-10PA1BR10K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
810 pcs
  • Message
Specifications of PS30-10PA1BR10K
Part Number PS30-10PA1BR10K Manufacturer BI Technologies / TT Electronics
Description SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant