UP3B-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-330-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UP3B-330-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM
Datasheets: UP3B-330-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
3150 pcs
  • Message
Specifications of UP3B-330-R
Part Number UP3B-330-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant